"Moja opinia o firmie Tapiceris, która mi obszywała skórę w BMW E36 jest jak najbardziej pozytywna. Firma ta jest profesjonalna, godna polecenia, a co najważniejsze dokładna i naprawdę godna polecenia. Jestem w 100% zadowolona."

Kurowska Magdalena - zobacz galerię tej realizacji


"Dzień dobry, w związku z zakończoną praca wymiany pokrycia siedzeń w moim samochodzie wyrażam podziękowanie za profesjonalizm i terminowaść wykonania zlecenia jak i jakość dobranych dla mojego samochodu skór raz jeszcze dziękuję i będę polecał wszystkim Pani usługi. Oby więcej było takich firm jak Pani."

Grzegorz Pęcherzewski


Siedzenia do motocykla Suzuki vz800 marauder. Dobra robota!! Ostro juz wysiedziane na szosie a ciagle wygladaja jak nowka sztuka.

Hubert Wójcicki


Witam. Mieli Państwo bardzo duży wybór materiałów, skór i ekoskór, że wybór był trudny. Dziękuję za fachową konsultację na spokojnie i bez pośpiechu, tego oczekiwałem! Do końca nie byłem pewien co wyjdzie ale kompozycja z haftem wyszła znakomicie ;)

Jacek Goer


Obszywałem w tej firmie całe auto i jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu. Fotele są estetyczne i trwałe mimo tapicerki ze skóry ekologicznej. Opinię dodaje po czasie, gdyż chciałem wszystko dobrze sprawdzić. Z czystym sumieniem polecam usługi.

Adam Fic


Miła obsługa i profesjonalne wykonanie

Kamila Andrzejczak


Dobra Robota!!! Miejsce godne polecenia.

Michal Krupa


Cieszę się, że nie musiałem zostawiać całego samochodu bo był mi ciągle potrzebny. Przywiozłem do tapicerowania 3 fotele w samochodzie, a na końcu przyjechałem z fotelem kierowcy i obyło się bez zwłoki w czasie. Tapiceris to solidna firma, dotrzymuje terminów a jakość.. na wysokim poziomie

Adrian Hojny